MÖBLER / Bord / Soffbord 15774118

nr 1577 4118

Soffbord

Chippendalestil, intarsia. Bredd: 99 cm, djup: 60 cm, höjd: 62 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 november 2023
kl 19:58:30

13/11 10:13:25 1      Vinnande bud